
974 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пластикалық тұтқасы бар, қуаты 30 Вт Спарта 913106 дәнекерлеу үтігі 220 В желісімен жұмыс істейді, микросұлбаларды, транзисторларды, сымдарды дәнекерлеуге арналған және электроника мен тұрмыстық техниканы жөндеуге арналған. Қыздыру элементі нихромды катушка болып табылады, ол құрылғының соғу немесе құлау салдарынан зақымдануға төзімділігін арттырады. Қажет болса, алынбалы ұшты ауыстыруға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 430 градус |
| Шаншу түрі | Ф3,6 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156552 |