
3 798 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Электриктің дәнекерлеуіш үтігі Спарта 913104, 100 Вт, 220 В, тұтқасы ағаштан жасалған, қалың кабельдер мен ірі бөлшектерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Құрылғы қалақ тәрізді шағудың арқасында осы тапсырмаларды сәтті орындайды. Ұшы алынбалы, сондықтан қажет болған жағдайда оны ауыстыру оңай. Қыздырғыш элемент болып табылатын нихромды спираль зақымдануға төзімді, бұл құрылғының сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Дәнекерлеуіш электр монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 мм |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қуат | 100 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 градус |
| Шаншу түрі | Ф8,2 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаншу нысаны | жауырын |
| Қаптамадағы ені | 55 мм |
| Штрих-код | 4044996156538 |