
1 220 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаштан жасалған тұтқасы бар Спарта 913103, 60 Вт, 220 В дәнекерлеу үтігі электр сымдарын, микрочиптерді, электр тізбектерін және транзисторларды дәнекерлеу үшін қолданылады. Қыздырғыш элемент нихромды катушка болып табылады, ол құлау немесе соққы салдарынан құрылғының істен шығу мүмкіндігін азайтады. Конус тәрізді ұшы қойылған міндеттерді ойдағыдай шешуге мүмкіндік береді. Ұшты тазалау оңай, ал істен шыққан жағдайда оны оңай ауыстыруға болады. Қорғаныс жабыны дәнекердің жабысуын жақсартады және ұшты коррозиядан қорғайды. Дәнекерлеуіш электрониканы, тұрмыстық техниканы жөндеуге, сондай-ақ автокөліктерге техникалық қызмет көрсетуге және электр жұмыстарын жүргізуге пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Қыздыру уақыты | 5 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қуат | 60 Вт |
| Қыздыру температурасы | 430 градус |
| Шаншу түрі | Ф4,6 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156521 |