
3 467 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 91352 сымсыз дәнекерлеу үтігі, 4,5В, 8 Вт, 10 г дәнекерлеуі бар, 3 АА қуат ұяшығымен жұмыс істейді, жұмыс температурасы 350 градус. 220 В розетка болмаған жағдайда микросхемалар мен сымдарды дәнекерлеуге арналған. Дәнекерді сатып алудың қажеті жоқ — ол жинаққа кіреді. Құрылғы зақымдануға төзімді, себебі ондағы қыздыру элементі нихромды спираль болып табылады. Бұл далалық жұмыста немесе саяхатта пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Қуат | 8 Вт |
| Штрих-код | 4044996163123 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Тағам түрі | 3хАА |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қыздыру температурасы | 350 градус |
| Шаншу түрі | Ф4 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Қаптама түрі | көпіршік |