
5 276 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 91351, 4,5В, 8 Вт сымсыз дәнекерлеу үтігі, 10 г дәнекерлеуі және тұғыры бар, 3 АА қуат ұяшығынан жұмыс істейді, ұшы 350 градусқа дейін қызады. Құрылғы 220 В желіге қосылмаған жағдайда электр жабдықтарын жөндеуге мүмкіндік береді. Бұл үшін қажетті дәнекер жинаққа кіреді. Мыс ұшы тез қызады, ал қорғаныш жабыны оның күйіп кетуіне жол бермейді. Нихромды спираль зақымдануға төзімді, бұл құрылғының сенімділігін қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 8 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 градус |
| Шаншу түрі | Ф4 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | 3хАА |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996163116 |