
5 118 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш жағуға арналған электр құрылғысы Сибртех "Ажур" 91305 тұғыры және сызбалардың 2 проекциясы бар шығармашылықпен айналысу үшін қолданылады. Оның көмегімен ағаш беттерде кескіндер мен өрнектер жасауға болады. Корпуста қыздыру қуатын реттеуге мүмкіндік беретін қосқыш бар. Қыздырғыш сызбалардың 2 үлгісімен бірге келеді, осылайша сіз бірден жануда өз күшіңізді сынап көре аласыз. Құрылғы 14 жасқа толмаған балалардың өз бетінше пайдалануына арналмаған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Шаншу материалы | нихром |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 20 Вт |
| Қыздыру температурасы | 450 градус |
| Қыздыру түрі | шаншуға төзімділік |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаншу нысаны | доға тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 127 мм |
| Штрих-код | 4606800069474 |