
8 970 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш дайындамаларында кескіндер мен өрнектерді жасау үшін тұғыры, 1 қосалқы инесі және 5 проекциясы бар Сибртех "Өрнек 1" 91304 ағаш жағуға арналған электр құрылғысы қолданылады. Қыздырылған дәнекерлеу үтікті қауіпсіз орналастыру үшін ыңғайлы тіреуішпен жабдықталған. Құрылғы ересектер мен 8 жастан асқан балаларға шығармашылықпен айналысу үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Қуат | 20 Вт |
| Штрих-код | 4606800069481 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Қаптама түрі | қорап |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Шаншу материалы | нихром |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Шаншу нысаны | доға тәрізді |
| Қыздыру температурасы | 350 градус |
| Қыздыру түрі | шаншуға төзімділік |