
3 966 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 913046, 220В, 60 Вт дәнекерлеу үтігі, ABS пластик корпусы, индикаторы және ұзаққа созылатын электропластинкасы бар мыс ұшы бар, қорғаныс дәрежесі 1 және микрочиптерді, транзисторларды, сымдарды және электр тізбектерін дәнекерлеу үшін қолданылады. Пластикалық түтіктегі дәнекермен бірге жеткізіледі, сондықтан ол толығымен пайдалануға дайын. Нихромды катушкалар мен соққыға төзімді ABS пластик корпусының арқасында дәнекерлеу үтігі зақымдануға төзімді және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Конус тәрізді ұшы дәл дәнекерлеуге ыңғайлы. Құрылғы радиоәуесқойларға, автоэлектриктерге пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Қуат | 60 Вт |
| Қыздыру температурасы | 430 градус |
| Шаншу түрі | Ф5,6 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996122427 |