
2 226 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 913036 дәнекерлеу үтігі, 220В, 60 Вт, жылу өткізгіштігі төмен ABS пластиктен жасалған және ұзаққа созылатын жабыны бар мыс ұшы бар. Транзисторларды, микрочиптерді, электр тізбектерін және сымдарды дәнекерлеу үшін қолданылады. Қыздыру элементі ретінде нихромды катушка пайдаланылады, бұл құлау немесе соққы кезінде сыну қаупін азайтады. Конус тәрізді ұшы дәл дәнекерлеуді орындау үшін оңтайлы болып табылады. Гальваникалық жабын ұшты сыртқы әсерлерден қорғайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Дәнекерлеу үтік радиоәуесқойлар мен өз қолдарымен жасаушылар үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 330 мм |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Қуат | 60 Вт |
| Қыздыру температурасы | 430 градус |
| Шаншу түрі | Ф5,6 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996122366 |