
2 689 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қуаты 25-80 Вт реттелетін дәнекерлеу үтік-пистолеті Спарта 913065 220 В желіден қуат алады және микрочиптерді, транзисторларды, электр тізбектерін, кабельдерді дәнекерлеуге арналған. Керамикалық қыздырғыш элементінің арқасында ол ұзақ уақыт үздіксіз жұмыс істеуге жарамды. Қажет болса, алынбалы шаншуды ауыстыруға болады. Қыздыру температурасы тұтқадағы түймені басу арқылы реттеледі. Қолдануға оңай құрылғы электриктер, радиоәуесқойлар, автоэлектриктер үшін пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 80 Вт |
| Қыздыру температурасы | 600 град |
| Шаншу түрі | Ф4,6 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996079417 |