
3 476 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Электрондық компоненттерді дәнекерлеуге арналған, ұзартылған ілмек тәрізді ұшы бар, 100 Вт, 220 В, Спарта 913095 дәнекерлеу үтігі. Ұзартылған шаншу кеңістік тапшылығы жағдайында жұмысты жеңілдетеді. Артқы жарық шамы дәнекерлеу аймағын қосымша жарықтандыруды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс сапасын жақсартуға көмектеседі. Дәнекерлеуіш 20-25 минут бойы үздіксіз жұмыс істеуге арналған. Құрылғы радиоәуесқойлар мен үй жөндеу шеберлеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 100 Вт |
| Қыздыру температурасы | 600 град |
| Қыздыру түрі | шаншуға төзімділік |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Штрих-код | 4044996054773 |