
730 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш тұтқасы бар, қуаты 40 Вт Спарта 913135 дәнекерлеу үтігі 220 В қуатымен жұмыс істейді және сымдар мен электронды компоненттерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Керамикалық қыздырғыш элемент салқындату үшін құрылғыны өшірмей ұзақ уақыт жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Дәнекерлеу үтігі электрлік жұмыстар кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.097 келі |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мМ Жасырын |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қуат | 40 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қыздыру температурасы | 400 град |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Қол құралдары |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Штрих-код | 4044996079356 |