
1 158 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.748 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1200 мм |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4606800063311 |