


13 736 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 14 мм-ге дейінгі бір ядролы және көп ядролы кабельдерді кесу үшін 240 мм екі компонентті тұтқалары бар жалпы "ПИРАНХА" 78450 кабель кескіші қолданылады. Ол электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.474 кг |
| Кесу түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996048734 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесетін жақтардың материалы | хроммолибденді болат |
| Кабельдің максималды диаметрі | 14 мм |