
6 695 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жалпы ұзындығы 475 мм және жүзінің ұзындығы 340 мм, резеңкеленген тұтқасы бар Sibrtech 79025 пышағы жылу оқшаулағыш панельдерді кесуге арналған. Бұл оқшаулауды төсеу кезінде құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 340 мм қалақ ұзын және қалың қабаттарды оңай кесуге төтеп бере алады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.252 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Ұзындығы | 475 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 550 мм |
| Жүздің ұзындығы | 340 мм |
| Пышақ материалы | болат 4Cr19 |
| Тұтқаның материалы | резеңкеленген пластик |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996151656 |