
7 050 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 703110 адаптері, пластикалық қаптамасы бар, SDS PLUS біліктері бар бұрғыларды пайдалану үшін SDS MAX айналмалы балғаларына орнатылады. Оның көмегімен бұрғылау қондырғысының кез келген түрін пайдалануға болады, бұл балғамен бұрғылаудың мүмкіндіктерін айтарлықтай кеңейтеді. Адаптер әртүрлі материалдармен жұмыс істегенде жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Көшу | SDS Plus |
| Көшу | SDS MAX |
| Жабдық түрі | адаптер |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996164922 |