
6 389 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 703111 адаптері SDS MAX типті перфораторларға SDS PLUS шанағы бар жабдықты орнатуға мүмкіндік береді. Оның арқасында перфоратордың мүмкіндіктері әлдеқайда кеңейеді, бұрғылардың әртүрлі түрлерімен жұмыс істеу мүмкіндігі пайда болады. Адаптер жартылай кәсіби пайдалану үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.56 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Көшу | SDS Plus |
| Көшу | SDS MAX |
| Жабдық түрі | адаптер |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996164939 |