
714 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 14 x 240 мм болатын Сибртех 703407 шыңы SDS PLUS патроны бар перфораторларға арналған жабдық болып табылады. Оның көмегімен бетоннан, тастан, кірпіштен жасалған конструкцияларды бұзуға, сымдарға арналған тесіктерді сындыруға және әрлеудің ескі қабатын алып тастауға болады. Пика шеберлерге бөлшектеу, құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.223 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 315 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Қаптамадағы ені | 46 мм |
| Штрих-код | 4044996128979 |