
683 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 703207 14 х 20 х 240 мм жалпақ қашау SDS PLUS перфораторларына арналған жабдық болып табылады. Олармен кірпіш, бетон және тасты өңдеуге болады. Қашау қашау жұмыстарын жылдам жүргізуге, ескі әрлеу материалдарын бөлшектеуге және сымдарды төсеу үшін ойықтар жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.259 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 315 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 46 мм |
| Штрих-код | 4044996128962 |