
988 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 703107 14 х 40 х 240 мм кең жалпақ қашау SDS PLUS перфораторларына арналған жабдық болып табылады. Олармен кірпіш, бетон және тасты өңдеуге болады. Қашау қашау жұмыстарын жылдам жүргізуге, ескі әрлеу материалдарын бөлшектеуге және сымдарды төсеу үшін ойықтар жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.258 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 316 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996128955 |