
2 974 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70327 шыңы, 14 x 600 мм, SDS PLUS айналмалы балғаларында құрал ретінде пайдаланылады. Бұл бетоннан және кірпіштен жасалған конструкцияларды бұзу, ескі әрлеуді алып тастау және саңылауларды кесу үшін жөндеу және құрылыс кезінде бөлшектеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.69 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 660 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996119786 |