
1 274 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70325 шыңы, 14 x 400 мм, SDS PLUS айналмалы балғаларында жабдық ретінде пайдаланылады. Бұл бетоннан және кірпіштен жасалған конструкцияларды бұзу, ескі әрлеуді алып тастау және саңылауларды кесу үшін жөндеу және құрылыс кезінде бөлшектеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996119779 |