
3 071 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70323 жалпақ қашау, 14 x 20 x 600 мм, SDS PLUS патронының айналмалы балғаларымен үйлесімді. Ол сылақ немесе плитка сияқты әрлеудің ескі қабатын алып тастауға немесе тас пен металды ұсақтауға мүмкіндік береді. Қашау құрылыс алаңында таптырмайтын құралға айналады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.67 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 654 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 37 мм |
| Штрих-код | 4044996119748 |