
1 299 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70321 жалпақ қашау, 14 x 20 x 400 мм, SDS PLUS патронының айналмалы балғаларымен үйлесімді. Ол сылақ немесе плитка сияқты әрлеудің ескі қабатын алып тастауға немесе тас пен металды ұсақтауға мүмкіндік береді. Қашау құрылыс алаңында таптырмайтын құралға айналады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.438 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 37 мм |
| Штрих-код | 4044996119731 |