
2 890 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70311 кең жалпақ қашау, 14 x 40 x 400 мм, SDS PLUS перфораторларына арналған. Оның көмегімен плиткаларды, сылақтарды және басқа қаптау материалдарын бөлшектеуге болады. Кескіш құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Штрих-код | 4044996119755 |