
2 739 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
14х22х250 мм тіректері бар арналық қашау Matrix арт. 70302 SDS PLUS перфораторларына арналған жабдық ретінде орнатуға арналған. Қашаудың арнайы пішіні сымдарға арналған ойықтарды тесуге мүмкіндік береді, сонымен қатар плиткаларды, сылақтарды және т.б. Ал тіректер жұмыс ыңғайлылығын арттырады, бұл кесу жиегінің бағытын бақылауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 328 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | тіректері бар арналық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 22 мм |
| Қаптамадағы ені | 55 мм |
| Штрих-код | 4044996119724 |