
2 176 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 18 x 400 мм болатын Matrix 70347 шыңы соққы режимінде SDS MAX айналмалы балғаларымен бірге қолданылады. Құрылыс алаңында бөлшектеу жұмыстарын жүргізуге арналған: кірпіш пен бетон конструкцияларын бұзу, ескі әрлеу материалдарын алып тастау, қабырғаларды қирату, тесіктерді тесу және т.б.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.733 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Ені | 18 мм |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996003108 |