
754 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70340 шыңы, 14 x 250 мм, SDS PLUS айналмалы балғаларында құрал ретінде пайдаланылады. Бұл бетоннан және кірпіштен жасалған конструкцияларды бұзу, ескі әрлеуді алып тастау және саңылауларды кесу үшін жөндеу және құрылыс кезінде бөлшектеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996003009 |