
2 800 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 14 x 250 мм, 60 CrV болаттан жасалған Барс 70303 шыңы SDS PLUS перфораторларына жабдық ретінде орнатылады. Нүктенің оңтайлы бұрышының арқасында ол бетон және кірпіш конструкцияларының бұзылуымен, ескі әрлеуді алып тастаумен және тесіктерді тесумен тиімді күреседі. Шың жөндеу-құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде қажет болады. Үйкелісті азайту үшін өнімді жұмыс алдында майлау ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.302 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 343 мм |
| Болат маркасы | 60 СрВ |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996080345 |