
3 393 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қашау Барс 70307, 14 х 40 х 250 мм, 60CrV, SDS PLUS перфораторларымен бірге қатты материалдарды: тасты, бетонды және кірпішті ұсақтау үшін қолданылады. Ол жеке және кәсіби шеберлерге конструкцияларды бұзу, ескі әрлеуді бөлшектеу, қабырғаларды қағу және басқа да операциялар кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.323 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Болат маркасы | 60 СрВ |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996048512 |