
2 984 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70344 кең жалпақ қашау, 25 x 50 x 360 мм, SDS MAX айналмалы балғаларымен бірге қолданылады. Әмбебап тегіс пішінінің арқасында қашау ескі әрлеуді бөлшектеуді, кірпіш конструкцияларды жаруды, бетонды жаруды және т.б. жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.005 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 мм |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Ені | 50 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996003078 |