
3 049 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70343 жалпақ қашау, 18 x 25 x 600 мм, SDS MAX балғамен бұрғылармен бірге қолданылады. Әмбебап тегіс пішінінің арқасында қашау ескі әрлеуді бөлшектеуді, кірпіш конструкцияларды жаруды, бетонды жаруды және т.б. жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.175 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 623 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Ені | 25 мм |
| Қаптамадағы ені | 27 мм |
| Штрих-код | 4044996003061 |