
1 313 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70315, 14 x 40 x 250 мм жалпақ қашау, плиткаларды алу үшін майысқан, SDS PLUS балғамен бұрғылауға арналған. Иілген жұмыс бөлігінің арқасында плиткаларды, сылақтарды және басқа қаптау материалдарын тиімді бөлшектеуге болады. Кескіш құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.292 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 327 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 46 мм |
| Штрих-код | 4044996048437 |