
760 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70320 жалпақ қашау, 14 x 20 x 250 мм, SDS PLUS патронының айналмалы балғаларымен үйлесімді. Ол сылақ немесе плитка сияқты әрлеудің ескі қабатын алып тастауға немесе тас пен металды ұсақтауға мүмкіндік береді. Қашау құрылыс алаңында таптырмайтын құралға айналады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996003016 |