
1 123 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70301 арналы қашау, 14 x 22 x 250 мм, SDS PLUS перфораторларына арналған жабдық ретінде орнатуға арналған. Қашаудың арнайы пішіні сымдарға арналған ойықтарды тесуге, сондай-ақ оны плиткаларды, сылақтарды және т.б. бөлшектеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.298 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 335 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | арналық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 22 мм |
| Қаптамадағы ені | 47 мм |
| Штрих-код | 4044996003030 |