
596 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бұрандалы адаптер M12x1,25 мм Matrix SDS PLUS 70357 перфораторға бұрандалы бекіткіші бар жылдам қысқыш және кілт патрондарын орнату үшін қолданылады. Бұл металл немесе бетон бұрғыларын цилиндрлік білікпен қолдануға және бұрғылау режимінде балғамен бұрғылауды қолдануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 26 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 95 мм |
| Көшу | М12х1,25 мм |
| Көшу | SDS Plus |
| Жабдық түрі | адаптер |
| Қаптамадағы ені | 26 мм |
| Штрих-код | 4044996024714 |