
593 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
1/2" Matrix SDS PLUS 70356 жіп адаптері перфораторға бұрандалы бекіткіші бар жылдам қысқыштар мен кілт патрондарын орнату үшін қолданылады. Бұл металл немесе бетон бұрғыларын цилиндрлік білікпен қолдануға және бұрғылау режимінде балғамен бұрғылауды қолдануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.049 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 24 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 94 мм |
| Көшу | 1/2 дюйм |
| Көшу | SDS Plus |
| Жабдық түрі | адаптер |
| Қаптамадағы ені | 24 мм |
| Штрих-код | 4044996022147 |