
424 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
M14 Matrix SDS PLUS 76290 гайкасынан адаптер-адаптер бұрғылауға стандартты өлшемдегі M14 бекіткіші бар тегістеу дөңгелектерінің астындағы саптамаларды орнатуға мүмкіндік береді. Ол ағаштан, пластмассадан және металдан жасалған беттерді тегістеуішсіз тегістеуге және жылтыратуға көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Қаптамадағы ені | 68 мм |
| Штрих-код | 4044996024738 |