
9 311 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тегіс иілген қашау Gross PRO 70319, 40 х 260 мм, SDS PLUS перфораторларына орнатылады, бұл оның функционалдығын кеңейтуге мүмкіндік береді. Иілген пішіннің жұмыс бөлігі ескі әрлеуді тиімді бөлшектеуге, бетонда, кірпіште және таста ойықтар жасауға мүмкіндік береді. Қашауды жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер де, кәсіпқойлар да пайдаланады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.334 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 356 мм |
| Болат маркасы | 46CrB5 |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 43 мм |
| Штрих-код | 4044996034195 |