
13 085 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross Rtec 70354, 400 мм жалпақ өздігінен қайрайтын қашау, SDS MAX айналмалы балғалары үшін ауыстырылатын құрал болып табылады. Ол ескі әрлеу жабындарын, бетон мен кірпішті жаруға көмектеседі. Мұндай құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке және кәсіби шеберлерге пайдалы көмекші болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.745 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 490 мм |
| Болат маркасы | 46CrB5 |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Ені | 25 мм |
| Қаптамадағы ені | 43 мм |
| Штрих-код | 4044996034225 |