
4 951 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тегіс қашау Gross PRO 70318, 20 х 250 мм, SDS PLUS перфораторларына орнатылады, бұл оның функционалдығын кеңейтуге мүмкіндік береді. Ең көп таралған тегіс пішіннің жұмыс бөлігі ескі әрлеуді бөлшектеуге, бетонда, кірпіште және таста ойықтар жасауға мүмкіндік береді. Қашауды жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер де, кәсіпқойлар да пайдаланады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.261 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 346 мм |
| Болат маркасы | 46CrB4 |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 43 мм |
| Штрих-код | 4044996034188 |