
12 107 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross Rtec 70350 шыңы тәрізді өздігінен қайрайтын қашау, 400 мм, соғу және кесу құралының санатына жатады және SDS MAX айналмалы балғаларына орнатылады. Қашау құрылыста әртүрлі конструкцияларды бөлшектеу үшін қолданылады. Шыңның өткір ұшының арқасында ол ескі материалдарды тез жояды, сонымен қатар кірпіш пен бетондағы тесіктерді теседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.741 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 495 мм |
| Болат маркасы | 46CrB3 |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ені | 43 мм |
| Штрих-код | 4044996034201 |