
5 008 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Шың тәрізді қашау Gross PRO 70316, 250 мм, жабдық ретінде SDS PLUS айналмалы балғаларына орнатылады. Шыңның ұшы оңтайлы бұрышта орналасқан, сондықтан қашау бетон және кірпіш конструкцияларын құлату және бұзу, сондай-ақ ескі әрлеуді алу үшін сәтті қолданылады. Қашау құрылыс алаңында құбырларды бөлшектеу және төсеу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 345 мм |
| Болат маркасы | 46CrB2 |
| Ұштықтың түрі | шыңы |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Қаптамадағы ені | 43 мм |
| Штрих-код | 4044996034164 |