
13 866 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қалақшалы өздігінен қайралатын қашау Gross PRO 70352, 50 х 350 мм, SDS MAX перфораторларына жарамды. Шпатель негіздерден ескі әрлеу жабындарын оңай алып тастайды, сонымен қатар бетон мен кірпішті жарып жібереді. Қашау жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 444 мм |
| Болат маркасы | 46CrB4 |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Ені | 50 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996034218 |