
8 453 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross PRO 70317 қалақшалы қашау, 40 х 250 мм, SDS PLUS перфораторларында ауыстырылатын қондырма ретінде пайдаланылады. Ол тасты, бетонды, кірпішті, битумды өңдеуге арналған. Қашау қалақшалы пішінге ие, сондықтан бөлшектеу және қашау жұмыстарын жүргізуге, ескі әрлеу мен балшық шөгінділерін кетіруге, ойықтарды өңдеуге, сондай-ақ топырақты қопсытуға өте қолайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.312 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 336 мм |
| Болат маркасы | 46CrB3 |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 43 мм |
| Штрих-код | 4044996034171 |