
1 970 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.118 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 75 мм |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын тілі 4 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996109862 |