
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех ЗН-4 91670 цилиндрлі сырғымалы құлып есіктерді ішінен құлыптауға арналған. Құлыпталатын цилиндрлік механизм құлыптың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Құлып қалыңдығы 40-55 мм есік жапырақтарына орнатылады, пәтерде, бөлмеде немесе елде орнатуға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.773 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 95 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 95 мм |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Ригельдердің нысаны мен саны | тік бұрышты |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996048314 |