
4 200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 3В-2 91667, цилиндрлі, қалыңдығы 40-55 мм ішкі есіктерді құлыптау үшін қолданылатын ойық құлып. Ол есік жапырағының ішіне орнатылады және ұрлыққа төзімділіктің 2 класына ие, сондықтан ол бөлмені, кеңсені немесе жазғы резиденцияны қорғауға жарайды. Бұл модель сонымен қатар алдыңғы есікке қосымша құлыптау механизмі ретінде орнатылуы мүмкін. Құлып цилиндрлік механизммен жабдықталған және ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Кілттердің түрі мен саны | айқаспа5 дана |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| Ригельдердің нысаны мен саны | дөңгелек 4 дана |
| Қаптамадағы ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996047867 |