
5 545 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех ЗВ-1 91665, сувальд типті, тұрғын және шаруашылық үй-жайларының ішкі есіктерін құлыптау үшін пайдаланылатын ойма құлып. Құлыптың құпиялылықтың 1 сыныбы бар — оны кілттерді таңдау әдісімен ашу мүмкін емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.543 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 мм |
| Кілттердің түрі мен саны | тұтқалы 3 дана |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| Ригельдердің нысаны мен саны | дөңгелек 3 дана |
| Қаптамадағы ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996047850 |