
6 709 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Меншікті қорғау үшін 100 x 100 мм Matrix 91813 барлық ауа райына төзімді құлып қолданылады. Ол рұқсатсыз кіру мен кіруді болдырмау мақсатында қоралардың, қосалқы бөлмелердің және басқа аумақтардың есіктеріне ілінеді. Корпус пластик қаптамамен, ал бұғау резеңкемен жабылған, сондықтан құлыпты кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.508 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 37 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Құлыптың ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996047928 |